Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel tudnám csökkenteni a...

Mivel tudnám csökkenteni a szervezetemben a felesleges vizet (ödémát)?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok,igazából most kezd kicsit megdagadni estére a lábam. A nagyobb gond a kézzsibbadásom. A doktor szerint halmozódik a szervezetben a víz,és ez nyomja az idegeket,azért zsibbadok. Néha éjszakákon át nem alszom miatta. Szedek Magnéziumot is,de még nem igazán érzem hatását. Tudtok javasolni valami hatásos,de természetes dolgot? (tea? zöldségek? homeopatias szerek?)

Előre is köszönöm a segítségeteket!


2008. máj. 27. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

SZia

EN is evvel a problemaval kuzdok.Nekem az orvos a so es fuszermentes dietat javasolta,mert a so megkoti a vizet a szervezetben.Sok mozgast/seta,kismamatorna stb./es En iszok meg csalan teat.Nekem egy kcisivel jobb lett,de nem mult el teljesen sajnos.

Boldog babavarast kivanok

26 hetes kismama

2008. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak enyhíteni tudod, megszűnni majd szülés után pár nappal fog. Só és fűszermentes diéta, petrezselyem, csalánlevél tea, mozgás. Kicsit jobb lesz, de csodát ne várj! én szülés után 1héttel még mindig nem bírtam papucsot húzni annyi víz volt bennem! Ja és több volt a súlyom, mint mielőtt bementem volna a szülőszobára.
2008. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Só nmélkülözése,napi 1-2 pohár zöldtea és sok pihenés felpolcolt lábakkal.Talán az utolsó a legfontosabb.Sokan írják,hogy csökkenteni kell a folyadékbevitelt,de ha utánna olvasol nem szabad.Az alma és a zeller is természetes vízhajtó.Nekem beválltak ezek a módszerek,bár én csak kicsit vizesedek.Attól is tud fájni az ember keze-lába rendesen.Pihenj sokat mindenképp.Üdv:37 hetes kismami
2008. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kipróbálom a csalánteát,almát egyébként is eszem. Hátha könnyebb lesz... A mozgáshiánnyal nincs gond,lakásvásárlás végén tartunk,hétvégén költözés...:)

Az ügyintézés zöme rám maradt,mivel nekem van rá időm .

Boldog babavárást,problémamentes terhességet mindenkinek!

2008. máj. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!