Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán megyek a 12. heti...

Szerdán megyek a 12. heti uh-ra és Integrált teszt első vérvételére! Most megtudom e ha valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyakiredot mar most megmerik es megmodjak, de az integralt teszt eredmenyere varni kell. Azt hiszem abbol talan lesz tobb is.

De megkerdezhetem, hany eves vagy, h integraltra mesz?

2008. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szió!Én is voltam intergált teszten,ha láttnak ultrahangon elváltozást a babán,mindenképpen szólni fognak.De ez a teszt 2 vérvételből áll.16 hét után veszik le a másik adag vért,és 2 nap mulva meg lesz az eredmény!Hol csináltatod meg?Én a Magzat diagnosztikai központba voltam,nagyon kedvesek ott!Nagyon drukkolok!!!19 hetes kismami
2008. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Én 28 éves vagyok , de anyu nővére Dawn kóros volt és emiatt kell ill.ajánlatos jobban utána nézni a dolgoknak ! Székesfehérvárra megyek az van nekem a legközelebb . Tudom , h a 16.héten is vesznek vért de az még olyan messze van és nem akarok kétségek közt lenni !
2008. máj. 26. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.A tesóm is dawn-os.Én is voltam integrálton, be is voltam rezelve rendesen,de semmi problémánk nem volt.Egészséges 2éves lányom van.

Együttérzek, és nagyon szorítok!!!

2008. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is !!! Szerdán megírom mit mondott a doki !!!
2008. máj. 26. 19:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére minden érték rendben van !!!!! Láttuk Őt 4D-n is és sohasem fogjuk elfelejteni:) Ja, és tegnap este óta érzem a mocorgását :) Nem semmi ez az érzés !!!
2008. máj. 29. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!