Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki 20 hetesen azt...

Ha a doki 20 hetesen azt mondta hogy kislányunk lesz, akkor azt vehetem biztosnak? Nagyon magabiztosan mondta.

Figyelt kérdés
Azt mondta h. Semmi jel nem utal arra hogy kisfiú, mert ő egy női nemi szervet lát, de viszont nekem egy csomóan azt mondták hogy szerintük meg kisfiú lesz, mert úgy néz ki a hasam.Nem szeretném,hogy most bevásárolunk egy kislánynak,és közben meg meglep minket a pici.Szerintetek vehetem biztosra,és elkezdhetünk vásárolni a kislánynak,vagy pedig még várjak a köv.ultrahangig.Csak az meg azt hiszem a 32.hétben lesz csak.
2008. máj. 26. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénz/mód, akkor nézesd meg egy 4D ultrahangon is, ott talán jobban látszik. De azt se vedd készpénznek. Barátnőmnek az orvos tisztán látta, hogy fia lesz, aztán kislány lett. Nekem lányt jósoltak, és fiam lett, szóval még bármi lehet.
2008. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt tanácsolom, hogy menj el 4d-re, ott tutira mmegmondják.Annyit megér szerintem, hogy biztosra menjél.

Boldog babavárást.

2008. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na, a has formájáról csak annyit, hogy nővéremnek tök csúcsos hasa volt, mindenki mondta fiú lesz, persze az u.h. szerint lány.lány lett.

most nekem szintén nagyon csúcsos hasam van, és u.h.szerint fiú.már 3x mondta a doki.szerintem, hihetünk a dokiknak.

31hetes kismama,boldog babavárást

2008. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én 18hetesen voltam 4d ultrahangon,ott mondták hogy kisfiú de mi is láttuk a nagy herezacsiát.Utána dokim is megerősítette.Most 32hetesen voltunk megint 4d. azóta se változott semmi.A sima ultrahang nem tudom mennyire biztos.Üdv 33hetes kismama
2008. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!