Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 1-én volt az utolsó...

Április 1-én volt az utolsó mensim, a tesztem pozitív lett! Menni idős terhes lehetek, ha az vagyok?

Figyelt kérdés

Május 19.-én voltam dokinál és azt írta az ultrahangos papíromra,hogy 12,5x7 mm petezsáknak tünő képlett!

Annyit mondott,hogy vagy túl korai,vagy meghalt!

Holnap megyek újból,de nagyon izgulok!

Írjatok valamit!

Köszönöm!!!!!


2008. máj. 26. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

www.kismama.hu/szuleteskalkulator/


szia.Itt kitudod számítani hány hetes vagy,és nyugi, szerintem csak túl korán mentél,és azért csak ezt látta a doki.Én is így voltam, és 3hét múlva már szívhang is volt.Most 2 éves a lányom.

2008. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Kettot is megneztem neked es aszerint persze ha 28 napos a ciklusod akkor 7 hetes es 6 napos vagy.

De itt Te is meg tudod nezni es tudsz szamolgatni is.

[link]

[link]

Nagyon drukkolok,h a doki holnap lassa mar a babocadat.

26 hetes kismama

2008. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos én is jártam így, de remélem, hogy nálad minden rendben lesz!! Szorítok!

Nekem akkor utrogestant és folsavat kellett szednem, hogy a korai terhességet így támogassa. Nekem sajnos megjött és nem akartam tisztulni és műtéttel kellett befejezni...

Ha jó a közérzeted és nem vérzel, akkor valószínűleg korai volt akkor a terhességed és holnap meglesz a babucid!

A legjobbakat!

2008. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a biztatást,sokat segítettetek!

Ma voltam dokinál,7 hetes a picur és élénk a szívmüködése!

2008. máj. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!