Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok....

10 hetes terhes vagyok. Holnap megyek vizsgálatra, mert visszahívott a doki. Ilyenkor még hüvelyi ultrahangot csinál vagy hasit?

Figyelt kérdés
Szombat óta néha egy picit görcsölök! Szerintetek mondjam az orvosnak? Ja és most az ultrahangot mit fog látni?
2007. szept. 2. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen 12hetes korig hüvelyi ultrahangot csinálnak.Miért nem mondhatnád,legfeljebbmegmondja mitöl lehet.Gondolom azt fogja nézni hogy megfelelöen fejlödik e a baba.Grat:)
2007. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Még szép ,hogy megmondod,hogy fájdogál a hasad.Szerintem azért van,hogy nö a méhed.Az enyém is fájt.

Nekem még a 16 hetes uh-m is hüvelyi volt.Most a 19hetes volt már hason kívüli.Jó nekem N.o.-ban csinálják,mert itt lakunk.

2007. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!