Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy 5 hetesen,...

Miért van az, hogy 5 hetesen, teljesen mindegy hogy mikor fekszem le, de reggel 4-kor legkésöbb 5 órakor már csak forgolódok?

Figyelt kérdés
Van hogy arra ébredek,hogy pisilnem kell,hol arra hogy nagyon éhes vagyok,hol csak úgy felébredek!
2008. máj. 26. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A terhességnek velejárója az álmatlanság, kinél hogy jelentkezik.

Nekem időszakos volt az elején, volt egy -két hét, mikor nem jól aludtam, aztán egy-két hétig jól aludtam, aztán megint nem. Pár peiódus után elmúlt, és a mai napig jókat alszom:-)

Ez nem gond, teljesen normális, póbáld ne idegesíteni magad rajta, majd elmúlik. Igyekezz a nap folyamán "lefoglalni" magad, hogy az agyadnak legyen mit feldolgozni éjjel, hátha az segít.

38 hetes kismama

2008. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En is pont igy vagyok vele,bar 5 hetesen csak pisilni kellett ejszaka kimennem es vissza is aludtam ,de most egy hete barmikor aludjak el felebredek 1,2 vagy 3 kor es nem tudok visszaaludni,teljesen kimegy az alom a szemembol,es egesz nap sem vagyok faradt ettol..fura.Bar ez terhessegnel normalis az en idomben..Mondjuk en 5 hetesen meg aluszekonyabb voltam..
2008. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!