Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen mennyi tejet lehet...

39 hetesen mennyi tejet lehet inni?

Figyelt kérdés
A védőnőm azzal riogat, hogy ne sokat, pedig én nagyon kívánom. A kakaót is.
2008. máj. 26. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt is megmondta, miért nem lehet? Egyik ismerősöm a szülésig minden nap 1 liter tejet ivott meg, semmi baja nem lett. Ha pasztőrözött, szerintem nyugodtan igyad.
2008. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják, terhesség alatt-ha a cukroddal nincs gond-akkor max fél litert lehet meginni.

A babának okozhat allergiás reakciót, lehet nem bírja majd a tejet-azt hiszem, de nem esküszöm meg rá, vagy kiveri, vagy ilyesmi...

Én is kivánom nagyon, minden reggel fél kakaóval kezdtem, de leszoktam róla. Most is iszom, néha capuccinót, néha kakaót, de nem többet napi egy bögrénél.

Azért ha iszoln néha, akár fél litert is, nem hinném, hogy baj lesz:-)Én a terhességem elején nem tudtam, így én is ittam sokat akkor...

38 hetes kismama

2008. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő hogy napi fél litert lehet mert allargiát okozhat a babánál majd.Üdv 33.hetes kismama
2008. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!