Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magasabb kismamák ti milyen...

Magasabb kismamák ti milyen babakocsit vettetek? Mert amiket én eddig néztem hát. Elég alacsonyak nekem. Mely típusoknál állítható a magasság?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ABC design Rodeot vettünk. Állítható a tolókar magassága, így nagyon kényelmes tolni.
2009. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi quinny buzzt vettünk. Állítható a kar magassága. Én kicsi vagyok és teljesen betolva kényelmes nekem a karja, de párom 190 centi és ha kihúzzuk, neki is tökéletes.
2009. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenen múlik, hogy milyen az ideális.Mire használod, hány kerekűt szeretnél, travel system, pénztárca...stb.

Én 183cm magas a férjem 2m feletti és nekünk ezek voltak elég magasak.

Ha esernyőre csukhatós kell akkor: Peg perego (drága, de nincs egyben a tolókarja), Cam Combi, Neonato Synchro Sport, vagy Reverso babakocsi.


Lapra csukható ebből sokkal több féle van, viszont kis autóba nem férnek be, vagy csak igen ritkán.

Quinnyk (bár én a Buzzba voltam szerelmes, de mivel magasak vagyunk valószínű nagy babánk lesz, így szerintem gyorsan kinőné, Speedy viszont nem fért a kocsiba), Hauck, és majdnem minden olyan tipus, aminek egybe van a tolókar, mert ezek állítható magasságúak.... Mi még nem tudtunk dönteni :)

2009. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ABC DESIGN 3TEC
2009. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!