Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 évesen szülnél? Vagy...

14 évesen szülnél? Vagy elvetetnéd?

Figyelt kérdés

Hugom barátnője 14 éves, és terhes lett.

még nem tudja, mit kezdjen a babával.


Te mit tennél?


2009. aug. 16. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%

Szülnék. Azt viszont a szüleimtől tenném függővé, hogy megtartanám - ha segítenek -, vagy örökbe adnám.


De megölni nem tudnám.


31/L

2009. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A srác elvileg azt akarja, hogy a lány vetesse el, de nem vagyok benne biztos.

A csávó 19 éves

2009. aug. 16. 23:00
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

na 19, akkor még megrontott egy 14 éves lányt, gratula neki. :(

Az ilyet is fejbevágnám. De ha a lánynak nem volt esze, legalább a fiú védekezett volna!

És persze most könnyű pampognia h vetesse el a szerencsétlen...mert nem ő van a helyében. Tipikus kis majom 19 éves suttyó.

Hát...végülis igen, lehet h megszülni lenne jobb a lánynak, aztán elkérni a tartásdíjat, és még örüljön h nincs feljelentve kiskorú megrontásáért...

De végsősoron a felelőtlen szülőknem kell eldönteni, h vállalják-e az unokájukat, amit végsősoron- akárhogy szépítünk- de maguknak is köszönhetnek...

2009. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
14 év alatt megrontás, csak szólok :) A lány már betöltötte a 14et!
2009. aug. 16. 23:32
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Ez egy nehéz kérdés. Abrotusz ellenes vagyok nagyon de mit kezdhetnének a szülei vagy akár ő a gyerekkel gyerek fejjel. Főleg, hogy még a srác is ott hagyja a fenébe:S meg 19évesen egy 14éves szabáloysan kislánnyal... Lehet a legjobb megoldás az lenne, hogy megszüli és örökbe adja. Meg kell adni annak a babának az élet lehetőségét ha már így jött össze. Sajnálatos dolog de sajnos ez van:( Abortusz lehet mégnagyobb nyomokat hagyna benne és később okolná magát elég rendesen.
2009. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
tök 8. 14 alatt vagy felett, de attól az még akkor sem normális kapcsolat. A korkülönbség nem számít, de azért egy 19 meg egy 14 éves elég nagy ellentét. És egyiknek sincs esze...
2009. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

A fiú bünethetö,börtönbve is kerülhet,ha a szülök feljelentik.14 évesen inkább még csak beszélgetnének,sétálnának nem szexelnének.Hova jut a világ??Még gyerek!!Gyereknek gyereket??

Elvetetni.!!

Szinte felsem fogom,hogy a mai tinik mien korán kezdenek élni.De hová sietnek??Divatból??Mi lessz késöbb??

2009. aug. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha még csak késik, akkor egyelőre az sem biztos, hogy terhes! Nagyon remélem, hogy tényleg csak a hormonjai miatt van a dolog és nem a terhesség miatt. A szülei tudják, vagy most titkolózik? Én is abortuszellenes vagyok, de egy 14 éves lánynak nem szabad szülnie. Inkább egy műtét, ami lelkileg megviseli, de nála még a terhesség 9 hónapja sokkal nagyobb sokkot okozna! Az ő szervezete még nem teljesen kész egy ilyen eseményre!
2009. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%

Hogy oszinte legyek bele sem tudom kepzelni magam a szituacioba. Nem vagyok idos (26 vagyok), de amikor en 14 eves voltam, akkor a nemi elettel a BRAVO magazin Szex, szerelem, gyengedseg rovatan keresztul kerultem kapcsolatba maximum. A baratnommel mi meg akkor szinte babaztunk (es jatekbabaval, nem igazival), vagy max a hajunkat szinezgettuk dugiban kimoshato szinezovel es mar azert is jo erosen le voltunk szidva. :-S

De azt hiszem, hogy jobb is volt ez igy.

De ha nagyon elrugaszkodom az en elkepzeleseimtol egy 14 eves lany eleterol, akkor azt hiszem, hogy nem tartottam volna meg. Az eredeti forgatokonyv szerint eddig jol alakul az eletem, egy jo nevu gimiben erettsegiztem, majd ket diplomam lett, kozben jo helyeken dolgoztam, rengeteg jo baratot szereztem, kiszorakoztam magam fosulis stilusban penz nelkul, majd jo munka mellett penzzel, megismerkedtem eletem szerelmevel, akivel egy rugora jar az agyunk, szuletett tavaly egy csodalatos fiunk es mar varjuk a 2. babat.

Gyanitom, hogy ebbol eleg sok minden kimaradt volna, ha lenne mar egy 12 eves gyermekem.


Ha jol ertem meg tesztet nem csinalt? Mert ha mar kesik par napja, akkor ideje lenne csinalni es csak azutan panikoljon. Viszont a szuleinek mindenkeppen mondja el, maximum csak jol leszidni fogjak, megolni nem. De szukseguk van most egymasra, az biztos.

2009. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez is egy olyan bepanikolas,14 evesen nekem olyan is volt hogy 3 honapig nem jott meg,es ha mar sexeltem volna akor biztos megijedtem volna es csak a terhesseg jutott volna az eszembe,de mivel tobb eszem volt meg orulni is tudtam hogy kimaradt.Szoval,vegyetek egy tesztet es teszteljetek,es ha a teszt pozitiv akkor forduljon a szulokhoz,akarmilyenek,biztos nem fogjak leinteni.Az en velemenyem az hogy vetesd el,mert a 9 honap jobban megvisel mint az abortusz,;s a szervezeted sincs meg felkeszulve a szulesre.
2009. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!