Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Begombásodott a lábamon a...

Begombásodott a lábamon a köröm. :- ( (Kenhetek rá olyat amit a reklámba látok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt ilyen problámám 13 hetes vagyok.A lábamon a két nagyujjamon gombásodott be valami tanács?Lécci !!!

Előre is köszi.


2009. aug. 16. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
piros pöttyös? biztos hogy gomba? Betadinnal kezeld naponta néhányszor, az elpusztít minden gombát-vírust, a gombásodás elleni krémeket nem nagyon ajánlják terheseknek, de szerintem azért nagyon vékonyan bekenve nem lehet baj... betadinnal próbáld meg néhány napig, nekem elmúlt tőle, bár a patikában azt mondták hogy nem is gomba, csak valami kiütés:)
2009. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Pedikűrös vagyok, a gomba soha nem piros pöttyös!!!! Ilyet...?! Ha sárgás barnás zöldes, fehér vékony csíkos, az gomba, vagy a megvastagodott. Vegyél reszelőket, reszeld meg a köröm felületét, és úgy kend be kenőccsel. Ami lehet betadin, canesten, vagy a patikában olyan 5000 körül lehet kapni kömplett körömgomba ellenes kenőcsöt ecsetelőt, talán ezek jobbak is, mert ezekben van 1x használatos reszelő. Van olyan is ami olyan mint egy körömlakk. Reszelsz, és utána kendd mindig, és soha ne használd ugyan azt a reszelőt.


34 hkm pedikűrös

2009. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a választ akkor nyugodtan használhatom azt a nail nem tudommit?Igen tuti hogy az.:-((Nem lesz baja a babának ha kenem a körmöm??
2009. aug. 16. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a Nailner Repair-re gondolsz, de tudomásom szerint nem lehet használni terhesen és szoptatás alatt, ugyanígy a Lamisil 1X-t sem.

Fordulj bőrgyógyászhoz, és mindenképp mondjad neki, hogy babát vársz, szerintem ilyenkor ez a legbiztosabb, minthogy mindenféle házi praktikával kezeld magad. Lehet nem is gomba..

2009. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is éppen 13 hetes vagyok és velem is ez történt, pedig soha nem volt hasonló panaszom. A nailner repairt szerintem lehet használni terhesen, mivel nincs ráírva a papírjára semmi ami az ellenkezőjét állítaná. Kizártnak tartom hogy ne írják rá ha káros lenne. Ne ijedj meg, nekem nagyon szépen nő le a folt tőle! Ajánlom még az ecetes lábfürdőt.
2009. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megfogadom akkor nem csak én vagyok az egyetlen sajna..:-((
2009. aug. 16. 20:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmegyek dokihoz és megkérdem...
2009. aug. 16. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Én inszemináció előtt egy nappal voltam hasonló tünettek bőrgyógyásznál, véletlenül megemlítettem, hogy másnap megyünk. Azt mondta, hogy még jó, hogy szóltam, mert nem mindent lehet terhesség esetén használni.
2009. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!