Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok, mit...

22 hetes kismama vagyok, mit tehetnék, hogy serkentsem a bébim mozgását?

Figyelt kérdés

Mivel elég nagy a súlyom a hét közepén éreztem először olyan igazán intenziven a bébi mozgását, nagyon jó érzés volt, de mostmár 2-3 napja megint alig érzem:(

Visszaolvastam régebbi kérdéseket és sokan ajánlják a csokit, colát, stb.

Ezzel is próbálkoztam, de semmi "válasz" a babótól, normális ez igy vagy hivjam fel az orvost?

Ha lefekszem és nagyon koncentrálok néha egy egy rezdülést érzek, de a korábbiakhoz képest ez nagyon pici.

Ha valami gond lenne rosszul érezném magam, mert egyébként az allergiás tüneteimen kivül semmi bajom.

Előre is köszi a választ.


2008. máj. 25. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Azt írtad, hogy a héten érezted először a mozgását. Mivel ilyenkor még elég kicsik nem minden mozgását érzed. Az is normális, ha nem mindennap érzed, vagy nem mindíg ugyan olyan erősnek. Nálam bevállt a csoki meg a kávé, de csak akkor amikor már nagyobb volt a babó. Szerintem semmi baj nincs, de ha nagyon zavar a dolog hívd fel az orvosodat, vagy esetleg a védőnőt, hogy szeretnél elmenni hozzá, és ha meghallgatjátok a szívhangját megnyugszol te is.

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én babám fütyül a csokira, kávéra kólára, szénhidrátra. Akkor mozog, amikor ő akar... Ki kell várni, 22 hetesen még gyakran nem érzed, ha mozog.
2008. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!