Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és néha...

6 hetes terhes vagyok és néha nagyon belenyilal lent a hasamnál kb 1 percig és nagyon rossz! Ez baj?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs baj, ilyen nyilallásokat én is éreztem anno. Az történik, hogy nő a méhed, egyre nehezebb és nyúlnak a tartószalagok. Ha nem állandó görcsökről van szó és nincs vérzés, nem lesz baj. De ha az jobban megnyugtat, kérdezz rá a dokidtól, vagy a védőnőtől.

Remélem, tudtam segíteni.

34 hetes kismama

2008. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 11 hetes vagyok,pont ezt kerdeztem meg tegnap a dokimtol,mert meg neha nekem is vannak ilyen nyilallaszok...azt mondta semmi baj mig nem allandoak es nem tart sokaig.Ha csak hebe-hoba jelentkezik az OK.

Gratulalok a bebihez!

2008. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az 5. héten vagyok, és én is tapasztalom. Ha nincsenek görcseid, vérzésed, akkor ne aggódj!
2008. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!