Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz e baja a babámnak ha...

Lesz e baja a babámnak ha sűrűn önkielégitek?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok, viszont az orvos eltiltott a szextől. Az önkielégités csak csiklói. De elég sűrű.
2008. máj. 23. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia.Bizti nem lehet baja.
2008. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha eltiltott a szextől, akkor a méhösszehúzódások (orgazmus) biztos nem tesznek jót... Én a helyedben megkérdeztem volna, mert van olyan ismerősöm, akinek kihangsúlyozta a doki, hogy orgazmusa se legyen.
2008. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem csak a behatolást jelenti! Ha eltiltott, gondolom megvan rá az oka, én nem kockáztatnék!
2008. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a méhösszehúzodások miatt tiltott el a dokid?Ha igen akkor bizony nem tesz jot...mivel a csiklói izgatás is méhösszehuzodásokat okoz...A 36.hét után tényleg nem ajánlott...
2008. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedülálló voltam már terhesen is. Hát én se nagyon bírtam enélkül, igaz, nekem az orvos nem mondott erről semmit. Nem lett bajunk :) De ha el vagy tiltva a szextől,akkor ezt se kéne, mert ez is szex.
2008. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért a tiltás.ha a méhszáj,vagy a méhlepény lenne veszélyben akkor a hüvelyi szex tiltott,akkor nem ártasz.Viszont ha megkeményedik a hasad az orgazmustól,akkor ha sok van ebből,méhösszehúzódást jelent.Ezek megindíthatják a szülést.Ha nem viszed túlzásba,az örömhormonok jót tesznek a babának is.
2008. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
méhlepény miatt tiltott el a doki. Rajta van a méhszájon. 17 hetes vagyok.
2008. máj. 23. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nő orgazmusakor a méh összehúzódása vetélést okozhat; akkor inkább az önmegtartóztatás. Ha a doki eltiltott, nyilván megvolt az oka...
2008. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! gondolom ha a doki eltiltott a szextől akkor az azért van mert az orgazmus hatására méhösszehúzódásaid lehetnek ami nem a legjobb,nekem azt mondta a doki leválhat a méhlepény ami vetélést okoz és erős vérzést! az önkielégitésnél is van orgazmusod ugyhogy sz.tem azt se kellene csinálnod! én veszélyeztetett terhes vagyok nekem se lehet szexelni de kibirom elvégre a kisbaba a legfontosabb nem? én nem reckéroznék a helyedben:16 hetes kismami
2008. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyázz a babádra, és mondj le a szexről, ne végezz önkielégítést, mert igen, árthatsz. Nem hiába tiltott el a doki a szextől! Én biztos nem kockáztatnék...
2008. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!