Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab-osok! Nálatok...

Missed ab-osok! Nálatok milyen volt a szövettan leletetek? (főlleg győrieké érdekel de mindenki írhat! )

Figyelt kérdés

mik voltak rajta?


Nekem csak az adataim hogy sine morbo (szívhang nélküli) és hogy missed ab befejezése.....semmi más adat nem volt rajta...

Nekem ebből az sem derült volna ki hogy ez egy szövettan lelet....az orovs aki kiadta annyit mondott hogy negatív lett, én meg megkérdeztem hogy akkor okot nem lehet tudni ? ő meg mondta hogy az ok ebből nem derűl ki soha....

Holnap megyek a dokimhoz aki megműtött, tőle is meg fogom kérdezni ezeket, csak érdekel hogy más értelmesebb leletet kapott-e erről.


amúgy még az sem volt ráírva hogy negatív szövettan tehát nagyon fura a papír amit kaptam...


Köszi!


2012. nov. 9. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Saját kórházi zárójelentésemre ráírták kézzel, hogy "szövettan: negatív". (Tatabánya) Ennyi! Én is érdeklődtem a dokimnál, hogy ez csak ennyi? Semmi többet nem tudnak mondani? Azt a választ kaptam amit te, hogy az okokat általában nem lehet megmondani. :-(

Sajnálom ami veled történt!

2012. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk (zala megye) ki sem adták a szövettan eredményt, csak akkor ha pozitív, ha negatív akkor megnézed és visszaadod, és küldik a dokidnak tovább. Nekem 8 hete volt, de itt a szövettanon ált az nézik h volt e magzati szövet abban amit kivettek, szóval nem az okot nézik belőle. Annyit tudnak megállapítani belőle, h pl fertőzés okozta e az elhalást, de pl genetikai betegséget nem néznek belőle, legalábbis 10hetes magzatból nem néznek. Legalábbis én így tudom. Meg ezek is voltak ráírva. :( Sajnálom, h neked is át kellett ezt élned :(
2012. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszod!


annyira fura volt h egy semmit mondó papír a szövettan lelet..azt hittem ez valami vicc...

ráadásúl a dokit felhívták sos műtétre így 2 órát vártam erre a nagy semmire :S


köszi nagyon a válaszod !!

2012. nov. 9. 14:22
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi Neked is nagyon 2. válaszoló !!!!!
2012. nov. 9. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt. A Sine Morbo pedig azt jelenti,hogy egészséges,betegség mentes...
2012. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

azt hittem a szívhang nélkülit jelent mert nem volt szívhangja ....


köszi a válaszod!!!

2012. nov. 9. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Tatabányán volt,azt írták a papírra hogy milyen mintát kaptak,milyen eljárással vizsgálták,mit találtak benne.Meg hogy malignitás nem észlelhető,tehát rákos sejt.

Sajnálom,hogy Ti is átestetek rajta....

2012. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen !


akkor még Neked viszonylag normálisan leírták :S nem értem miért nem lehet ezt máshol is megteni ....

2012. nov. 9. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
engem 2 hónapja Miskolcon műtétek, nekem sem derült ki mi történt. 10 hetes terhes voltam, szövettanon semmi nem szerepel amiből meglehetne tudni.
2012. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen !
2012. nov. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!