Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivhangot mikor nézik?

Szivhangot mikor nézik?

Figyelt kérdés
Kaptam a védőnőtől egy papirt,hogy mikor hova kell mennemMost voltam a 24.heti nődikonál,de nem nézett szivhangot.
2008. máj. 23. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő nézte minden hónapban.
2008. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha máskor nem, akkor az ultrahangokon nézik, csak nem biztos hogy te is hallod. Nekik kijelzi a monitor a dobogást.
2008. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
16.hét után már hallható doplerrel. Van ahol a nőgyógyászaton is nézik dopplerrel, de van ahol csak az ultrahangból állapitják meg hogy milyen a sebessége, azt nem hallod. Viszont a védőnőnél meg lehet hallgatni.
2008. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem uhon azt mondták, 20 hét után mutatják meg. Ők persze már látják a 7-8 hét után, de nem hallgatják, csak nézik a működését.

Nézni minden uhon nézik, hogy hol mutatják meg,hallhatóan, azt kórháza válogatja.

Én is csak a védőnőnél tudtam meghallgatni, 24 hetesen először, és utána majdnem mindig néztük:-)

2008. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden UH-on nézétk eddig, sőt, már az első (kb 7 hetes) UH-vizsgálaton is meghallgathattam. Én mindíg csak az orvosnál hallhattam eddig, minden alkalommal kihangosította, ám a védőnő meg még egyszer sem nézte, pedig már 24 hetes terhes vagyok...
2008. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 16 hetesen hallgatta a védőnő azzal a kézi szívhangfigyelővel. De általában csak a 20.ik hét után nézik, és van olyan város ahol csak a 24-25ik héttől. De való igaz, hjogy elvileg ultrahangon látja a doki és ő két perc alatt is tudja hogy az jó e vagy sem. :)

De kifejezetten hallani csak a 36.ik héttől fogod, de mondjuk addig csak nézik doppoeerl. Édes ahogy kalapál gyorsan a kis szíve. :) Majd lehet terhestanácsadáson nézik. Nyugio nem felejtik, el max tolódik 1-2 hetet.

2008. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!!Eddig csak egyszer hallottam,de jövőhéten megyünk 4D-re,ott biztos fogom hallani!

:)

2008. máj. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!