Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden tudtok olyan turkálót...

Szegeden tudtok olyan turkálót, ahol csini kismamanadrágot lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 2 turkálóban találtam kismami nadrágot, az egyok a Csongrádi sugárút-i Angex, a másik az Olajbányásztéren szintén Angex. Nem mindegyik volt megfelelő vagy a mérettel, vagy a fazonnal volt baj. Ritkán kapnak, általában nagy méretűt, vagy nem túl csinit. Pedig én nagy turibajárós vagyok, máshol nem találtam (ja, és meg kell kérdezni mindig, hogy kaptak e, mert néha elrakják.

Egyébként én a kényelmes, munkábajárós, csini nacijaimat a Vasas Szent P. utcai kismamaboltban vettem, nem kell megrémülni tőle, néhánynak az ára tényleg húzós, de én kifogtam egy 3 ezer ft-os vászon és egy 4 ezer ft-os egyszerű, csinos farmernacit, amit (most is) és majd egész ősszel tudok hordani, mert sztreccses maga a farmer is.

Ami nagyon fontos, hogy csak és kizárólag sztreccses anyagút vegyél, mert nem csak a hasad fog változni a hónapok alatt, hanem (85 %-nél a kismamáknak)átalakul a combod, feneked is és akkor nem kell újat venni.

Boldog babavárást!

2009. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Plázában vettem kismamanadrágot a CA-ban most akciós 10 000 forintról van leértékelve 3-4000 forintra nagyon jó több méret és fazon van ( hosszú, rövid stb) egyébként én sem vettem volna,de most nagyon megéri. Csak figyelj ,mert eléggé el van dugva, a nagyméretű akciósok között van és nem a kismamaruháknál
2009. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 14. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok ismét! Az első vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy ha Szegediek vagytok és van hozzá energiátok, akkor érdemes kilátogatni a környékbeli vásárokba. Mórahalmon (minden hó 2. vasárnapja) és Dorozsmán (minden hó 1. szombatja)a vásárban meglepően sok dolgot lehet találni kisbabáknak, kismamáknak egyaránt.

Mi vettünk már hordozós gyermekülést (4000 Ft, de vannak olcsóbbak is)tipegőket (250- felfelé, de max 450 Ft-ért), kismamanadrágot, kismama felsőket stb.

Nem bánjátok meg, ha van türelmetek nézelődni.

2009. aug. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek: (Mórahalom a 3. vasárnapon, Dorozsma 2. szombaton van.
2009. aug. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!