Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Na egy kis tippelős?

Na egy kis tippelős?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 8. 17:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
A gyökerek adottak. Nem tudnak egy hasonlatot értelmezni. Én úgy vagyok vele, hogy ez egy intim dolog, nem kéne mutogatni az interneten. Az elmúlt egy évben egy rakat ismerősöm esett teherbe, de még Facebookon sem tettek fel ilyen képeket, kérdéseket. Pusztán ki vagyok akadva a kérdés és magamutogatás fölöslegességén.
2012. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

:) Pedig sok ilyen kérdés van itt, nem kell kiakadni, vagy nem kell megnézni, vagy nem kell válszolni.....


Kérdező, mi van veled, megvan már a baba?

2012. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem kiváncsi ezekre a kérdésekre, képekre, minek nézi őket????? Igen, ez gyökérség. Senkinek nem kötelező itt múlatni az idejét.

Kérdező, én is várom a beszámolódat :-)

2012. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Tisztelt utolsó kettő! Teljesen igazatok van. Minek is húzom fel magam ilyeneken?
2012. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!