Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen is pontosan a jósló...

Milyen is pontosan a jósló fájás ill. a fájás? Fontos!

Figyelt kérdés

Egész nap fáj az alhasam és szerintem inkább a beleim abból is gondolom mert nem is annyira az alhasamba nyíllal legtöbbször a fájdalom hanem a végbél nyílásomba.

Ugye a fájások nem oda inkább a méhbe vagy a petefészekbe nyílalna?31 hetes kismami


2009. aug. 12. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kakilás szerű fájás a jósló fájás. Végy meleg fürdőt, zuhanyt, pihenj le, és figyeld, enyhül-e, erősödik-e. Lesz-e mellé mindjárt megjön érzés. Ha erősödik, hivd fel az orvosod, védőnőd, szülésznőd, mit javasol, mi ez.
2009. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia köszi a választ!

Nekem reggel óta folyamatosan fáj de ha előre hajolok jobban!akkor a legjobb ha hanyat fekszem, vagy hátra dőlve ülök!

Gondolom a fájások nem folyamatosak és pl előre hajolok nem fáj jobban nem?

2009. aug. 12. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:

az igazi fájás a derékból indul és onnan kezd az alhas felé menni majd pedig az egész pocakra, rendszeresek és legalább 30 másodpercig tartanak


ne izgulj még nem fogsz szülni


két gyermekes anyuka aki jelnleg a harmadikat várja

2009. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Boldog babavárást!

2009. aug. 12. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem derékból induló,meg kakilós ingeres stb. volt az igazi fájás,hanem sima menstruációs fájdalom,csak a hasam alja görcsölt. Az elsö 2-3 órában rendszertelenül,ritkábban,majd rendszeres 10 percenként jött és legalább 1 percig tartott. Pár óra múlva 5 percenként jött és majdnem 2 percig tartott. Ekkor már erösebb fájdalom volt,mintha egy nehéz "kö" is nyomott volna lent. Nekem ilyenkor jobb volt ülni,ha felálltam és mentem nagyon fájt.
2009. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. aug. 13. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!