Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől nyilalhat a hüvelyembe...

Mitől nyilalhat a hüvelyembe egy érzés?

Figyelt kérdés
A dokim szerint,de elég bizonytalanul mondta ő is,nyom talán egy idegszálat a baba....valakinek volt már ilyen..Van ,hogy többször is csinálja és irtón tud fájni.Mintha egy pengét huznának ki belőlem...Ti ,hogy kezelitek.Sokat pihenek és magnéziumot is szedek rendesen mégis előfordul.32hetes vagyok
2008. máj. 23. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni!néha 3naponta,néha naponta!Tényleg nagyon rossz,de szerintem nem lehet ellene semmit tenni,meg ha dokid sem mondta akkor el kell viselni ennyi:)Szép napot 31hetes kismama.
2008. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem is szokott néha ilyen lenni de az csak egy pillanat az egész és nagyon sűrűn hirtelen beleszúr. Én nem aggódok nagyon mert az állítólag a baba feje ahogy mozgatja ugy elnyom egy ideget.nekem is ugy mondták! ne aggódj semmi bajotok! kitartást és sok sikert! 35 hetes kismama
2008. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de nem hinném,hogy a baba feje,mert nekem még nem fordult be és már nem most kezdődött.Épp drukkolok neki,hogy forduljon be,úgy hallottam akkor nekem is könnyebb lenne kicsit fizikailag.
2008. máj. 23. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva?
2015. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!