Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtermékenyítéstől számítják...

Megtermékenyítéstől számítják a 22 napra a szívhangot, működik?

Figyelt kérdés

Próbálok egy kicsit kutakodni, és olvasom, hogy sokaknak 6 hetesen van szívhang, sokaknak csak 8.

Gondolom a ciklus hossza is befolyásoló, mert hosszabb ciklusnál több hétre jön ki esetleg a terhesség.

Az enyém 29 napos, pontosan tudom, Júli 06 a mesi, és pontosan tudom, hogy júli 21-én fogant a baba. Júli 21+ 22 nap, akkor ezek szerint 5 hét 4 napon már lenne pulzálás először azaz hétvégén? Lehet ilyen korán?

Valakinél működött ez a számolás?


2009. aug. 12. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem még korai a hétvége, hol olvastad a 22 napot? ráérsz 7+vmennyi naposan uh-ra menni, akkor is visszahívnak vszínűleg, kontrollra 10 hét körül. Felesleges úgy sietni...
2009. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!