Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen mennyire van...

32 hetesen mennyire van haskeményedés? Mennyire görcsöl az ember?

Figyelt kérdés
Nekem max egyszer kétszer fordul elő/nap,de nem fájdalmasan mégis gyógyszert akarnak szedetni velem..sok embertől kérdeztem mindenki azt mondta ekkor már szokott lenni..És amúgy nekem is csak akkor van ha kifáradok kicsit.
2008. máj. 22. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én 26 hetes korom óta szedem a mg-ut, mert naponta 6-8 alkalommal volt haskeményedésem. Most én is 32 hetes vagyok, és napi 2-3 alkalommal fordul elő, de csak néhány mp-ig szokott tartani. Szerintem ha nem sokszor és nem sokáig tart nem feltétlenül kell szedned. De ha orvos javasolja, ő biztos jobban tudja.

Üdv, 32 hetes kismama

2008. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet nekem sem keményedik többet vagy jobban a hasam.Néha belenyilal a hüvelyembe egy érzés,erre azt mondta a doki valószínű nyom egy ideget a baba-de a szavaiból kivéve ő is elég tanácstalan volt..Lehet ezért szedeti velem...amúgy zárt a méhszáj tehát még az sincs,hogy megnyílt volna és esetleg azzal van gond.
2008. máj. 23. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia..en beleptem a 34 hetben..naponta legalabb 5 szor bekemenyedik a hasam...s kb 20 masodpercet tart...magneziumot szedek meg a 36 hetig aztan jojjon aminek jonnie kell:-)
2008. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Irén24 ***** válasza:

Szia nekem állandóan kemény a hasam kb 26 hetesen kezdődőt ,szedem a magnéziumot3X2 öt nem veszem észre hogy sokat használna de szedem hátha jobb lesz ,ha fekszek akkor el lazul a hasam ,remélem legalább 36 hétig ki húzom ):):):):)

32 hetes kismama

2010. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!