Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitivat!...

Ma teszteltem pozitivat! Mikor menjek orvoshoz eloszor? Mik az elso teendok? Elso baba lesz!

Figyelt kérdés
Mar egy eve probalkoztunk, es most vegre sikerult. Mar 2 hete folyamatosan minden nap "mindjart megjon" gorcseim vannak, ez meddig fog meg tartani? es nem baj ugye, hogy ilyen sokaig gorcsolok? Remelem minden rendben lesz!
2012. nov. 2. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta késik a menszid? Elég 7hetesen dokihoz menni először.
2012. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha az utolso menzesz elso napjatol nezzuk (meg nem vagyok profi a temaban, mikortol kell szamolni) attol szamitva kb 5 es fel hetnel jarok
2012. nov. 2. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor már mehetsz dokihoz.

Szerintem sokáig ne halogasd, az első vizsgálat fontos, hogy megnézzék, jó helyen van-e a baba.

2012. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jovo heten kedden leszek szabadnapos, akkor fogok menni. mar alig varom! remelem minden rendben lesz! koszi a valaszt
2012. nov. 2. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!