Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok, és...

22 hetes kismama vagyok, és elég sűrűn szokott szúrni lennt a hasam. Nagyon aggódok, hogy mitől lehet ez. Ugye nincs a picikémnek semmi baja?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szió!Én mióta szedem a magne B6-ot azóta meg szüntek ezek a dolgok.Én is sokkat szenvedtem,hasszúrás,görcs,és elmult.Napi 2x1 szedek bellőle.18 hetes kismami
2008. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs,ne aggodj-föleg ha minden nap érzed a picurka mozgasat!Több mint valószínü nő a méhed,tágulnak a szalagok és azért faj.Én is voltam így.Nem tudom,hogy szedsz-e Magne B6-ot,de csak javasolni tudom,nekem is az segít(2szer2 szedj naponta).üdv.28hetes pocakos
2008. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nincs ez normális dolog ahogy nyúlnak a szallagok meg nő a méh.Üdv 32hetes kismama
2008. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. :) iszonyú aggódós vagyok,és már ha fél napot nem érzem a picikém mozgását,már tiszta ideges vagyok nehogy valami baj legyen.Az ülő munkától nem lehet?Napi 11 órát dolgozom,és ülő munka.
2008. máj. 22. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Húha!Az nagyon sok,napi 11ora ülő munka plané mert a hátad,gerinced,lábaidnak sem tesz jót.Probáld csökkenteni a munkaidődet 8 orára,11tul sok.De ha ennyit kell dolgoznod-meg amugy is-tarts oránként 10perces sétaszünetet-föleg a vérkeringés miatt(bár a méhednek sem tesz jót az a sok ülés):(

2.válaszoló

2008. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tesz jót,és lehet el is fogok menni táppénzre miatta,mert nem teljesen megoldható,hogy óránként el tudjak menni sétálni.Meg az emberek is elég idegesítőek szoktak lenni.(vodánál dolgozom,és velünk üvöltenek mindenért)
2008. máj. 22. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Júj!!!Hát akkor meg pláne,menj táppénzre,nincs értelme kockáztatni és hadd ne kiabáljanak veled(kismamával)a sok "lökött" utas,nem éri meg idegeskedni.Menj táppénzre éa várd nyugodt körülmények között a babád,hidd el megéri.Én is azt teszem és olyan jó.:)Hidd el nem te lennél az első meg az utolso sem!Boldog babavárást!28hetes kismama

2.válaszoló

2008. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!