Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ, hogy 1 vagy 2?

Mitől függ, hogy 1 vagy 2?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog vagyok, hogy kismama lehetek. Holnap megyek uh-ra. Ha doki azt mondja ikrek, akkor lehidalok ott helyben. Ha 1 babaára készülők anyagilag, érzelmileg, akkor rosszul fogom viselni a hírt? Ha kettő lenne, akkor máshogy kell készülni érzelmileg, testileg?

Adjatok tanácsot.

Köszönöm. 12 hetes kismama


2008. máj. 22. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy édesanyámnál mindent rosszul mondtak. Először kisfiút, aztán ikreket, végül a kórházban kislány lettem. :-)

Ezek szerint semmi sem 100%?

2008. máj. 22. 14:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ikrek akkor legkésőbb a mostani UH-n ki kell derülnie. Mikor voltál utolára UH-n?

18 hetes ikermami vagyok. Én már az elején tudtam, hogy ikreim lesznek és végig reménykedtem benne, hogy így is marad, nem lesz az egyiknek sem baja. Engem határtalan örömmel töltött el, páromat szintúgy. Többet kell majd pihenned, nem szabad annyira megeröltetned magad, mert ugye mégiscsak 2 élet növekszik benned. az elején biztosan kihullik a hajad :), mert azért kemény lesz 2 babával foglalkozni, de ahogy nőnek, cseperednek egyre könnyebb lesz, hisz saját kis nyelvük van és tudnak eymással játszani...stb....sb...Anyagilag is megterhelőbb az elején, de ha belegondolsz, hogy az ember általában 2 gyereket szeretne akkor nem olyan sokkal több, mintha később kelle költeni rá! Drukkolok Neked!

2008. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki nagyon ha ikrek! Nekem is ikerterhességnek indult, de sajnos az egyik elhalt. A másik 2 hónapja megszületett, és gyönyörű, egészséges baba! :)
2008. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!