Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami praktika ellene,...

Van valami praktika ellene, hogy kevesbe latszodjanak a hasamon es a cicimen az ereim?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h ebben a korban (11 hetes terhes vagyok) , a hason es a mellen viszer szeruen latszanak az erek, de tegnap nagyon meglepodtem mikor tenylegesen szembesultem veluk. Meg sem gondoltam, h ennyire latszani fog, mivel kreol a borom.
2008. máj. 22. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de mennyire fog látsuani majd a terhesség végén illetve szoptatás alatt. Hogy van-e valamilyen praktika azt nem tudom, de melltartzót éedemes hordani. Szerintem krémmel kenni meg teljesen felesleges. nyugi el fog mulni ha már nem szpotatsz és nem fog látszani annyira az ered.

36 hetes kismama

2008. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is nagyon látszott,de most sokat volt jo idö és kiültem napozgatni,és már nem látszanak,én is alapbol barna börü vagyok. 39 hetes kismama.
2008. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lehet ellene teni.Nekem is nagyon látszódtak az erek.Most a szülés utánn 16 héttel sokkal jobb.Szinte olyan mint elötte.Igaz a szoptata´stól mégsem.
2008. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!