Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhestorna jó valamire? Mire?

Terhestorna jó valamire? Mire?

Figyelt kérdés

Ki milyet csinált? Jó volt valamire? Könnyebb volt a szülés? A torna ellenére kellett gátmetszés? Formásabbak maradtatok?

Bocsi, ha bután hangzik a kérdés, még sajnos nem vagyok terhes, de szeretnék formás, szép kismama lenni (amúgy most vagyok 48 kg, és 162 cm magas), és szeretnék könnyen, gátmetszés nélkül szülni.

Lehetséges ez?


2012. okt. 28. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
arra jó,hogy aki tartja a terheseknek a foglalkozásokat,annak megvastagszik a pénztárcája
2012. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még csak most fogok nemsokára szülni, de végig tornásztam az elmúlt 38 hetet. Rubint Réka kismama tornáját csináltam, még most is minden nap. Szerintem ennek köszönhetem, hogy nem fáj a derekam, mert még időben segített a torna megerősíteni a hátizmaim. Eddig 10 kilót híztam, pedig nem igazán diétázom. Férjem is mindig elmondja, hogy milyen jól nézek ki, csak a hasam nőtt, más nem. De nem hiszem, hogy lenne összefüggés a könnyebb szülés, gátmetszés elkerülése és a torna között.
2012. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terhes torna arra jó hogy fitt, formás maradj. Terhes jóga segíthet a szülésben, relaxálás, légzés, hit a gyors és könnyű szülésben. Gátmetszés nélküli szülésben meg a gátmasszázs segít, de azt magadnak kell csinálnod, vagy a párod csinálja neked.

Én terhes tornáztam az első terhességem alatt, heti 2x jártam csoportos foglalkozásra. Nagyon jó volt, én élveztem. Nem híztam, csak a pocakom nőtt.

2012. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!