Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VAn itt olyan anyuka aki...

VAn itt olyan anyuka aki tulhordta a babáját? Ha igen akkor mennyi nappal?

Figyelt kérdés
40+1hetes vagyok és nemakar kibukkanni a kicsikém

2012. okt. 26. 14:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

én még nem tartok itt, de anyukám engem 2 héttel hordott túl.. neki el lett számolva a terhesség kora, de így is császáros lettem. nem megijeszteni akarlak!!

ha nem bújik ki magától, akkor mit mondott a doki, mikor indítanak nálad?

2012. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41+6 naposan szültem, már következő nap indítani akarták szerencsére előtte nap éjjel beindult a szülés
2012. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a válaszokat...nemond semmit...4300gramra becsulték tegnap a babám, három és fél centire nyitva vagyok, Véres nyálkás folyásom van, és nemcsinálnak semmit...annyit mondtak..anyuka,várjuk a fájásokat...
2012. okt. 26. 14:48
 14/22 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam született 14 nappal később.

Tuti nem lettem elszámolva. Amikor megszületett már alig volt rajta magzatmáz, az orvosom mondta is, hogy itt szó sincs elszámolásról. 2 hónapba telt, mire rendbe jött a bőre.

2012. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
juli 21-re voltam kiirva és juli 31-én lett meg a babám és akkor is inditották.Azt hittem sosem szülök :D
2012. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az első babámat indították, a msodik magától indult útnak.

Mindketten 40+4 hetesen, pénteken születtek. :)

2012. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
NEkem sincs elszámolva..demár valahogy énis azthiszem h soha nem,fogok szulni:-)...nagyon jolérzi magát a kisfiam idebent...koszia választ:)
2012. okt. 26. 15:42
 18/22 anonim ***** válasza:

Komótosan nyílsz,és ez nagyon jó!! Hogy miért? A 2. lányommal keddi napon nézett a doki méhszájat,már nyíltam,bezavart a kórházba. Az Nst semmit nem mutatott. Másnap már félig voltam nyitva,de az nst még mindig nem mutatott semmit- este fele volt pár keménykedésem. Csütörtök reggel 5 óra után valamivel kezdtem érezni a méhösszehúzódásokat,de olyan enyhék voltak,hogy a gép 7-órakor még mindig nem mutatott semmit! Ennek ellenére 8:58-kor már megvolt az első lélegzetvétele a lányomnak!!

Kitartás! A hétvégén,legfeljebb a jövőhét elején Te is babázol már!!


Üdv:3lnys,25hkm

2012. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni én este 7 óra fele kezdtem el nyílni, 0:52re meglett a lányom
2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

40+4 hetesen indult be a szülés magától, de előző nap mondta a doki, hogy 41+0-nál befektetnek és indítják...

Úgy látszik, ezt már a babám sem akarta, s jött magától:)

2012. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!