Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok....

21 hetes kismama vagyok. Mitől lehet, hogy egész nap úgy érzem, hogy le akar szakadni a derekam? Csak a jobb oldalon érzem, de nagyon fáj. Összefügghet a terhességgel, vagy csak a mozgáshiány (ülő munkát végzek)?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj csak ahogy nő a baba a medencéd is feszül szét, kell neki a hely illetve készül a tested folyamatosan a szülésre. Az biztos hogy kell mozogni sokat, azért is hogy fitt maradj, napközben mozogj többet ha van a munka mellett lehetőséged, ez neked is és a picinek is jót tesz és később sem lesz olyan megterhelő majd a mozgás. nekem is sokszor fájt a hátam, derekam, csípőm. Ez majd elmúlik, de lehetséges hogy a vége fele majd úgy a 36 hét körül ismét fájni fog akkor viszont már azt jelzi, hogy nincs sok a szülésig.

Kellemes babavárást.

2008. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!