Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzek állandó székletürí...

Miért érzek állandó székletürítési ingert?

Figyelt kérdés

5. héten vagyok, és 2 napja szinte fél óránként kéne mennem Wc-re. De nem azért, mert pisilnem kell, hanem azért, mert (bocsánat) kakilnom kéne. Jobban mondva csak ezt érzem, de mikor ott vagyok, el is múlik. Szerintetek ez miért van? Tapasztalt valaki ilyet?

Bocsánatot kérek, ha undorítóan fejeztem ki magam. :(


2008. máj. 21. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hät nem tudom mitöl lehet ez mert a terhesség vége felé szoktak elötörni a székelési ingerek,mivel a pici leszàll a medencecsonthoz és a végbeled is nyomja.de igy fogalmam sincs..lehet elrontottad a gyomrod.habär nem mert akkor lenne székleted.hmm sztem kéRdezz meg egy dokit!
2008. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez volt a 4-6. hét között!

Ne aggódj!

8 hetes kismami

2008. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hormonok fura dolgokra képesek!
2008. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fél óránként kicsit gyakori szerintem. Nekem is volt gyakor panasz ez a dolog, de nem ilyen korán, kicsit későbbi heteknben. Szerintem nincs baj de nem vesztessz ha felhívod a dokit, így is úgyis túlaggódjuk a dolgokat, de legalább okosabbak leszünk, nemde?
2008. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a puffadástól érzed úgy??
2008. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!