Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni Nyulasi Gáborról?...

Mit tudni Nyulasi Gáborról? Tapasztalalatok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Két barátnőm szült nála. Én személyesen nem ismerem, de csak jókat mondtak róla. Ugye a Szt Imrében dolgozóról beszélünk? Én legalább is róla ennyit tudok. Ill. van valahol budán, a Kolossy tér környékén magánrendelése.
2008. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

én tavaly nála szültem és meg voltam elégedve vele.Már szeretnénk másik babát és nála leszek megint.A tompa utcában van a magán rendelése,de a pontos címet és tel számot csak priviben adom meg ha kell.

a szt.Imrében dolgozik sztem lelkiismeretes doki,nem egy beszédes doki,de mindenre válaszol amire kell.

Én pl császáros voltam,hamarabb be kellett feküdjek egy nappal,de bejött hozzám,meg szülés után is látogatott.szval én csak jó tudok.Nekem is ajánlották én is ajánlottam már,most is van egy ismerősöm aki oda jár és nála fog szülni.Írj ha kell a száma.Üdv:1éves baba mamája

2009. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen. Azóta hozzá járok, és ha minden jól megy augusztusban szülünk:) de köszi a segiteséget.

szia

2009. jún. 24. 19:02
 4/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


Tudnál pár szót írni a doktor úrról? Épp orvosváltást tervezek, és körbeérdeklődök! :) Mennyibe kerül a magánrendelése? A szülés? Milyen árban van? Mik róla a tapasztalataid? Köszönöm előre is!

16 hetes kismamó

2010. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Persze hogy tudok. Eddig én róla vagy nagyon jót, vagy nagyon rosszat hallottam. ÉN a nagyon jó táborba tartozok. Akér mikor volt gondom segitett, visszahivott ha nem tudta felvenni. BEjött hozzám a kórházba ha épp nem volt bent, vagy felhivott. NAgyon alapos volt. Egy rendelés 9 eFt nála, a szólésért ha jól emlékszem 70-t adtunk neki. HA kérdésed van nyugodtan irj privátot válaszolok ha a Manó hagy:)

szia és boldog babavárást.:)

2010. ápr. 14. 07:34
 6/6 anonim válasza:
szerintem korrekt, alapos orvos,figyelmes, nekem maximálisan jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, a Fehérvári úti sztk-ban "talákoztam" vele először, azóta a magánpraxisába járok inkább (11ezer/alkalom), elvégzett egy kisműtétet nálam,megbízok benne,körültekintőnek látom őt.
2013. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!