Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha mérhetetlenül...

Normális, ha mérhetetlenül rossz kedvem szokott lenni?

Figyelt kérdés
Rettentően kedvetlen vagyok, a világ fájdalma van rajtam, pedig semmi okom rá! 28 hetes mamó: (
2008. máj. 20. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen!! én már a 40.hétben vagyok és sokan írják hogy szülés előtt majd jön az anagynyugalom... hát nekem nem minden időszakban találtam valami okot a depire most épp az a bajom hogy mikor szülök végre! szerintem a hormonok más nem lehet mert nincs igazán okom a depire csak belelovalom magam de próbálom ugy intéznio,h elfoglaljam magam és a lehető legkevesebbet legyek egyedül! már csak egy pár hét tervezgess és próbálj a szép oldalára gondolni!:O)
2008. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen normális.Én állandoan sirtam,csak néztem magam elé,mikor a legjobb dolog történik az emberrel.Egyik ismerösöm is sirdogált ha kellett ha nem.Ez van.
2008. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!