Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 24 hetes vagyok,...

Kismamik! 24 hetes vagyok, kaptam canesten kúpt, mert kisebb gombásodásom van, de égő érzést érzek egésznap, ami idáig nem volt, csak folyásból vettem észre! Most mit csináljak? Árthatok, ha tovább használom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én még terhesség előtt jóval használtam canestent, azért éget mert kimarja kicsit a nyálkahártyát. Nem árthatsz vele, általában ez van, mellékhatás.

DE: nekem is volt (szerintem normális) erősebb folyásom terhesség alatt, a doki egyből felírt canestent. Csak éppen én nem kezdtem el használni, mert tudtam hogy a gomba viszket. Nekem meg nem volt semmi panaszom, a canesten meg ugye kimar, ehhez nem volt kedvem.

Következő vizsgálatnál mondta is a doki, hogy nem is kell, már nem látja az erősebb folyást. No comment...

2009. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,nekem még rózsaszín folyásom is lett ahogy kimarta a nyálkahártyát a kúp.Én szóltam a dokinak,abba is hagyatta,és kaptam másikat.
2009. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok,amúgy a babának nem lesz baja,csak neked rossz érzés.
2009. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak írnám,hogy attól,mert nem viszket még lehet gomba.Főleg,ha sűrű is a folyás.Tudom,mert nekem is az van sajnos.23 hetes km
2009. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!