Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen mozdult...

Tibor215321 kérdése:

Kinek hány hetesen mozdult meg a babája? Mennyi idő múlva lett egyre erősebb a rugdalózása?

Figyelt kérdés
Nekem pont 16.héten most 18hetes vagyok és nem tudok aludni mert nappal nyugiba van 1-2szer megmozdul aztán este mikor aludnék kezdi a rugdalózást és elég erőteljesen 3.baba lesz többinél nem volt ilyen erős főleg ennyi idősen. Volt valakinek ilyen?
2012. okt. 18. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Tibor, ez elég furcsa, hogy te terhes vagy...

:-)

Harmadik babánál ez teljesen oké.

2012. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.baba, 17 hetesen mozdult meg. Most 30 hetesen erzem eloszor hogy kezd kellemetlen lenni. Eddig szupi volt :).
2012. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a felesége vagyok elég fura lenne férfi terhesen:)
2012. okt. 18. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

szia Tibor rég láttunk már itt :D nekem első baba de ő is ilyen, csak később kezdte a mozgolódást :)


30 hkm

2012. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 hetesen éreztem először mozogni, de még nagyon gyengén. most 3 héttel később 21 hetesen már igazi kis örökmozgó :) tündéri kiscsaj. nem tudom hogy hallja e már a zenét, de mikor hallgatok valamit akkor intenzívebben mozgolódik :)

21 hkm

2012. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!