Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok....

16 hetes kismama vagyok. Mostanában érzek kis bogyogást a hasamban Az már ő lenne? Olyan, mintha korogna a hasam.

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez már ő! Én is a 16-ik héttől éreztem, most meg már akkorákat rugdos hogy néha magam is csodálkozom. Szia 19 hetes kismama
2008. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De Ő ám! Nekem is akkor jelentkezett be először. Most Húsz hetes vagyok, de még csak hasonlókat érzek mint Te.
2008. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 17 hetesen éreztem először, de nekem olyan volt mintha buborékok lennének a hasamban. Eleinte nem fogod mindennap érezni ettől ne ijedj meg. Ahogy nő és erősödik, úgy fogod jobban érezni a mozgásait.

Boldog babázást. 32 hetes kismama

2008. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én szintén 16 hetesen éreztem először, és attól kezdve nekem minden nap jelentkezik. Most 18 hetes vagyok és néha érzek rendes rúgásszerűségeket is.
2008. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek boldog babavárást.
2008. máj. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!