Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE genetikai szűrésen...

SOTE genetikai szűrésen pontosan mi történik?

Figyelt kérdés

Én pénteken megyek, alacsony AFP miatt. Azt hallottam, hogy nagyon sokat kell várni, akkor is, ha időpontra megy az ember... Csinálnak magzatvízvételt is?

Előre is köszi (22 hetes kismama)


2008. máj. 20. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak genetikai tanácsadáson voltam és beszélgettünk a problémákról.De volt ott genetikai UH is.Az tény,hogy hosszú volt a sor!
2008. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is voltam genetikán a Sotén. Három alkalom - tanácsadás, nálam magzatvízvétel, harmadjára pedig az eredmény közlése, előtte ultrahang vizsgálat. Készülj fel hosszú várakozási időre, legyen nálad szendvics, folyadék. Viszont 4 hét után -ami kissé sok- az ember megnyugszik! Nem lesz semmi baj, ne félj! Érted és a babócáért vizsgálnak, van értelme és utána megnyugszol, hogy minden oké!

Boldog babavárást!

2008. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, én is ott voltam már várom hogy leteljen az a bizonyos 4 hét.

Egyáltalán ne fél fájni nem fog cseppet sem. Viszon várni tényleg sokat kell. Ha van időpontod akkor arra számolj plusz 1 órát!

Először uh van és ha ott látnak valami, vagy mint nálad alacsony afp akkor felajánlják a vízvételt, nem kötelező de ez a Ti érdeketek is. Ezt majd elmagyarázza a genetikus mi szól mellette és ellene. A szúrás tényleg még egy szúnyogcsípéshez sem hasonlítható és a doki sem először csinálja, utánna 3-4 nap ágynyugalom szükséges emelés hajolás semmi. Inkább most derüljön ki ami mindenképp kiderülne.....szóval érted!

Azért ne ijedj meg az hogy alacsony afp az még nem diagnózis. Nálam magas volt és a magzatvíz is több ezért volt szükség rá. Szóval kitartás!

23 hetes kismami

2008. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!