Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok! Baj...

23 hetes kismama vagyok! Baj e ha a méhlepény a hátsó falon mélyen lent tapadt közel a méhszájhoz? Ezt eddig miért nem mondták vagy látták?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, ez "útközben" alakul ki. Nekem is közben lett ilyen a méhlepény, nekem szigorú pihenést írtak elő, mivel még dolgoztam. Igazi irodai munkát végeztem, de nagy ott a stressz, meg fel-alá rohangáltam és ennek ez lett az eredménye. Ez nálam annyit jelentett hogy veszélyeztetett terhes lettem, és otthon maradtam. Nyugi ha pihensz neked is javulni fog, nálam is minden rendben lett, egészséges babám született.
2009. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egy kicsit megnyugtattál!Akinek volt még hasonló az légyszi írja meg!
2009. aug. 6. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 18.héten derült ki,akkor még egy kicsit fedte is a méhszájat,én is veszélyeztetett lettem.Később egy kicsit feljebb húzódott,de fel voltuk arra is készülve,hogy hamarabb szülünk vagy császár lesz.Aztán három nap túlhordás után 2,5 óra alatt simán született a kislányom.

Az a lényeg,hogy pihenj sokat,ne emelj nehezet és ne stresszeld magad e miatt.

2009. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. a terhesség növekedésével feljebb fog húzódni, úgyhogy a végén már nem lesz gond, de addig nagyon veszélyes lehet.

Azért nem mondta eddig, mert ez csak ebben a korban érdekes, előtte nem.

A dokim azt mondta, van egy időszak, amikor ez igazán veszélyes, ha addigra nem húzódik feljebb, akkor be kell feküdni, mert egy hirtelen fellépő vérzés esetén nem érnék be a kórházba, akárhol lakom (még ha abban a városban lakom is..., én 100 km-re lakok onnan). Szóval előtte elvéreznék, ezért a közelben kell lenni.

De hála istennek mindeig megnézte és nem ítélte veszélyesnek a dolgot, nem fektetett be és aztán a has növekedésével oodébb (feljebb) került, így már nem volt gond.

2009. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Akkor ettől lehet,hogy estefelé már fáj egy kicsit a pocim egész lent?
2009. aug. 7. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ettől nem fájhat a pocid..nekem bent kellett feküdnöm,mert a lepény nem húzódott feljebb a hetek elteltével sem.!40+3 naposan császároztak,mert (mint az előttem szóló leírta)levált a lepényem,életveszélyben voltunk a babámmal.Pedig én igazán feküdtem-kórházban mást nem is lehet tenni...Szerencsére a gyors császár miatt egészségesek vagyunk,mint a makk.Nem ijesztgetni akarlak,de ezt a dolgot nagyon komolyan kell venni.Ne dolgozz,ha lehet feküdj, amíg el nem mozdul a méhszájtól a lepény.Ha kb.2-3 centi van köztük,az már szuper-nekem ezt a távolságot nem érte el.írasd ki magad,ne csinálj megerőltető dolgot,és a szex is kerülendő lehet-dokija válogatja.És nyugi!
2009. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. aug. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!