Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem lehet szensavas...

Miert nem lehet szensavas uditot vagy asvanyvizet inni tehhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Cicizni cigiztem,rendesen terhesseg elott,de eleg volt meglatnom a pozitiv tesztet es azota latni sem birom (sem erzeni a szagat).....

....de az uditovel kicsit nagyobb a gondom,valahogy nem esik olyan jol a szensavmantes....


2008. máj. 19. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ritkán iszom buborékosat, inkább rostosat, sima vizet, ice teát szoktam. néha egy kis cola.
2008. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem puffadsz fel tőle ihatod. Nekem semmi bajom nincs tőle, bár a cukros üdítő helyett inkább ásványvizet igyál!Jó hideg tej a legjobb!
2008. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont múltkor kérdeztem meg erről a védőnőt, azt mondta, azért nem ajánlott szénsavasat inni, mert a vér sokkal hamarabb megköti a szén-dioxidot ami a szénsavasban van, mint az oxigént, így nem jut annyi oxigén a babához.
2008. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg felviszi a vérnyomást..De nekem az elején igenis kellett,mert csak az segített ha nagyon hányingerem volt.
2008. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A rostos meg OK....

...a vernyomasom az mindig is a padlon volt....most sincs maskepp...

2008. máj. 19. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én ugy gondolom ez nem betegség hanemm egy állapot.Szerinted régen mi volt?én iszok szénsavast sőőőt kívánom is a babámnak meg az égvilágon semmi baja.a védőnénik meg ugyis azt mondják mindenre nem szabad.Pölö nekem azt mondták ne fürödjek ülve az orvosom meg hogy lehet.:D ami neked jól esik az neki is.
2008. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ihatsz nyugottan szénsavas üditőt,én azt teszem, mert a rostosat nem mindig kívánom. És semmi baja nincs a babónak. Egyébként nálam is ugy van hogy amit mond a doki hogy szabad vagy sem, a védőnő pont az ellenkezőjét mondja,szoval igy aztán el lehet dönteni hogy mit csinálj és mit nem. De egy tanácsot adott az orvosom hogy ez egy állapot igy mindent ugy csináljak mint előtte,azt egyek igyak,csak egy két dologra kell odafigyelni, nyers husi meg ilyenek.

19 hetes kismami

2008. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!