Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megyünk a balcsira nyaralni,...

Megyünk a balcsira nyaralni, akkor leszek 9 hetes. Fürödhetek majd? Ha teszek fel egy mini tampont az megvéd a fertőzésektől?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugodtan fürödjél. Nekem azt mondta a doki, hogy csak a medencéket kell kerülni, tenger, tó szabad. Még tampont sem kell feltétlenül felraknod. Ha biztonságérzetet ad, tegyél fel nyugodtan, bajod nem lesz tőle. Én a Velencei tóban fürödtem terhesen, nagyon jól esett abban a melegben. Arra figyelj, hogy a hasadat ne érje nap!!

Boldog babavárást!! :o)

2008. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert dugnal dugot??

Ha teljesen be van zarva a mehszajad semmi problema nem lehet!Sot!En is ugy tudom h csak a nyilvanos strandokat/medences strandokat kell kerulni,...csak gondolj bele,h ott 1 nap alatt haqny ember martozik meg....ki tudja milyen betegsegekkel,es persze nem csereleik minden nap a vizet.

Viszont tengeren vagy ha mas folyo vizben furdesz....azzal minden ok!Melegnek sincs olyan meleg mint 1 medences viz...(mert hat,azt tudjuk h a bacik szeretik a meleget)

Nyugodtan furodjel,ha hidegecske a viz ne legyel benne sokaig,es ahogy az elottem levo irta vigyazz a pocidra!

Kellemes nyaralast!

Boldog baba varast!


puszi!10hetes es 3 napos pocaklakos kismami!

2008. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy tampont tilos berakni! És a fertőzéstől amúgy sem véd meg. Amúgy ha zárt a méhszáj semmi szükség rá, csak azért nézesd meg előtte hogy teljesen zárt e. Azért óvatosan bánnék a Balcsi vizzel is. Kaptam már el onnan is fertőzést. És az most terhesen nem tenne jót. Sztem mindenképpen kérdezd meg a dokidat hogy mit javasol, mert lehet ami másnak megengedett az pont a te esetedben éppen nem ajánlott. Ezt személyre szabottan mondják meg a dokik. De a legfontosabb a méhszáj zártsága. Azt mindenképpen nézesd meg. De ez nincs összefüggésben a fertőzésekkel. Jól nézd meg a vizet mielőtt belemész, meg hogy mennyien fürdenek ott. Inkább olyan helyet válassz, ahol nincsenek ezren.
2008. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint a vizben.
2008. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

nyugodtan fürödj. tampont én nem tennék a helyedben, ilyenkor még zárt a méhszáj, nincs szükség rá. javasolom, hogy ha kijössz a vízből irány átöltözni és száraz fürdőrucit felvenni, nekem ez vált be, nem is kaptam el semmilyen fertőzést, pedig én nem természetes víznél voltam úszni! kijössz, öltöző, gyors tus, átöltözés. meglátod még kellemesebb is lesz a közérzeted :). az úszás pedig nagyon jót tesz! :)

jó kikapcsolódást :)

34 hetes mami

2008. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!