Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha felszívódik a baba azt...

Ha felszívódik a baba azt mikor és milyen jelekből veszem észre? ápr.14-én volt meg utoljára,2 teszt már kimutatta, dokinál még nem voltam. Kb 5 hetes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak úgy nem tűnik el egy baba. Mindenképpen van valami előjele pl. vérzés, erős has fájdalom. Menj el dokihoz, ő tudja biztosra megmondani, hogy minden rendben van-e a babával.
2008. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne gondolj ilyesmire!

Ha két teszt is kimutatta, akkor ott van a baba! :-)

Már jelentkezhetsz is be a dokihoz, 5 hét és 6 naposan már szépen látszódott a babám, és szívhangja is volt!

Igen, 5 hetes vagy, gratulálok!!!

2008. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem üres volt a petezsák, de a teszt pozitív volt. Semmi előjele nem volt annak, hogy gond van. De azért ne gondolj rosszra, és sok sikert jó egészséget.
2008. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok! Nekem április 17-én volt meg utoljára és szerdán leszek 5 hetes! Én is csináltam vagy három tesztet is, mindegyik pozitív lett. :) Ennek ellenére én is aggódom, egy hasonlót kéredeztem is itt a fórumon! 27-ére kaptam időpontot a dokihoz, addig megesz az aggodalom! Főleg ha olyanokat olvasok, mint amit az előző válaszoló írt!!!!

Azért igyekszem nem görcsölni!

Kitartás neked is, hamarosan megnyugtat az orvos! :)

Boldog babavárást! :)

2008. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan elmehetsz dokihoz!Max csaka kis petezsakot lat meg 1 pottyot benne,de legalabb megnyugszol!

Ne is gondolj ilyen butasagokra!

1 baba nem szivodik fel csak ugy!en mar tudom!tavaly elveszitettunk 1 babat,elotte barbaztam mar 2 hetig es hirtelen elmult minden tunetem!

En is 5 hetesen voltam eloszor!

Csak nyugi!Ha a teszt pozitiv lett,akkor tuti terhes vagy!

Boldog baba varast!

10hetes es 3 napos pocaklakos kismami!

2008. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Higyjétek el, megtörténhet, hogy elhal a baba, minden jel nélkül! A legtöbb vetélés vérzéssel, görcsökkel jár, de az elhalást észre sem veszed. Nekem a 10 hetes uh-on vették észre, hogy 2 hete elhalt a magzat...

Sajnos lányok, minden megtörténhet. De azért nem parázni, mert a stressz is árt a babának. Élvezzétek a várandósságot. Ha pedig baj van, az ellen már sajnos nem tehetünk semmit.

2008. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legszornyobb dolog a terhessegben, hogy azon kivul, hogy vigyazol magadra, egeszsegesen es kiegyensulyozottan elsz, semmit nem tehetsz. A baba vagy megmarad, vagy nem. Ha eszreveszed, akkor talan meg tudnak tenni valamit, ha csak hormonproblema. De nekem is ures volt a petezsakom, ennek ellenere nott. Csak a 9. heten derult ki az UH-n, Semmi jele nem volt, se gorcs, se szurkalas, semmi.

Most megint babat varok, es mason sem jar az agyam, csak hogy nehogy megint ez tortenjen. Pedig sajnos semmit nem tehetek ellene, ha meg akar tortenni.

Nagyon-nagyon nehez nem stresszelni ezen, foleg ha valaki mar atelte.


Udv

2012. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!