Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok ez hanyadik...

30 hetes vagyok ez hanyadik hónapnak felel meg?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ezt komolyan kérdezed? hány hét van egy hónapban?
2008. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos vagy.Most kezded.Az elöbbi válaszon ne lepődj meg vannak parasztok.:)Gratulálok.



36 hetes kismama.

2008. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló! Gratulálok a stílusodhoz! Azt már meg sem merem kérdezni, hogy szerinted minden hónap pont 4 hétből áll? Szinte egyik sem, de nézz meg nyugodtan egy naptárt és csodálkozz el. (4 hét + 3 nap a legjellemzőbb)
2008. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszolonak uzenem en is, h a terhesseg bar 40 het, ezt nem lehet leosztani 4-gyel...

Mivel kb. 9 naptari, es 10 holdhonapot jelent.

Es en is mindig bajban vagyok ezzel, h honap szerint mennyi vagyok.

2008. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy számolom, hogy nov. 2 volt a kezdés (utolsó menstruáció első napja), és aug. 9-re vagyok kiírva. Eleinte mindig 2-án váltottam a hónapokat, mostmár 9-én. Szerintem ez így egyszerűbb, mint belekavarni a heteket, azt teljesen külön számolom, pont azért, mert egy hónap kb. 4 és 1/2 hét.

2008. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először: is köszönöm a válaszokat lányok, másodszor: az első válaszolonak üzenem ez egy olyan oldal ahol egymásnak segítünk (ha nem tünt volna fel) nem kértem tőlled hogy válaszolj!

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. máj. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!