Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen jó a medencefekvés?...

20 hetesen jó a medencefekvés? Hányadik héttől szokott megfordulni?

Figyelt kérdés
védőnőm most mondta, hogy úgy látja medencefekvésű a baba(RÁNÉZÉSRE). egy hete is találkoztam vele, akkor is szóba hozta, hogy látja az ultrahangos papiromon , hogy medencefekvésű a baba.
2008. máj. 19. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten fordult meg, de ez már nagyon későnek számít. Ennél sokkal hamarabb is megfordulhat. Viszont a 37. hét után már nincs hely a megfordulásra.
2008. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A védőnőnek rendkívűl jó röntgen szeme lehet.:P

A 20.héten még annyi helye van,hogy az nem is igaz.

A 34-36.hét között kell befordulnia.

Boldog babavárást!

34 hetes kismami

2008. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első babánál a 32.hétig befordúlnak általában.én ezt olvastam.(nem tudom babóm olvasta-e :D mert én) a 30.hétben vagyok és még medencefekvésű.

boldog babavárást

2008. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a 32. hét után szokott befordulni állítólag. Én most töltöttem, de eddig nem maradt nyugton, naponta forog, érzem is, meg látszik is. Remélem, azért mikorra kell, tudni fogja a dolgát.:-)
2008. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Imádom a védőnőket. :D

Ne aggódj,rengetegszer fog még megfordulni a babád. 32 hét körül szoktak általában befordulni,de van olyan baba aki később. Nagyon sok helye van még.


32 hetes kismama

2008. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!