Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg terhes vagyok,per...

Valószínűleg terhes vagyok,persze nagyon az elején kb. 1-2 hétnél tartok. Lehet baj felfázásból?

Figyelt kérdés

3 napja nagyon sokat kell járnom wc-re,szerintem felfáztam.Fájdogál alul a hasam,lehet,hogy kismedence gyulladásom van.

Lehet valami baja a babának?Járt már így valaki?

Segítsetek,mert nagyon félek!(Du. megyek orvoshoz.)


2008. máj. 19. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, mivel nem vagyok orvos biztosan nem tudlak megnyugtatni, de amit én hallottam, az az, hogy a láz lehet veszélyes a kora terhességben, ill. különböző gyógyszerek, de ha antibiotikum kell, akkor az orvos tudja mit szedhet egy kismama. Én úgy lettem terhes, kb. a Te idődhöz hasonlóan, hogy közben állati beteg voltam (tüdő- és arcüreggyulladás), láz, antibiotikum stb. de szerencsére nem lett semmi baja a babónak. Én ráadásul nem is tudtam, hogy terhes vagyok, csak utólag jöttem rá.

Nem lehet, hogy a tünetek pont a terhesség jelei? Szerintem lehetnek azok is.

2008. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,aranyos vagy!Nem tudom,hogy ez terhességi tünet-e,mert még nem voltam terhes!
2008. máj. 19. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!