Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem kevesebbszer a...

Miért érzem kevesebbszer a babu mozgást?

Figyelt kérdés
198 hetes vagyok és alig alig érzem a kicsimet 2 hete mozdult meg és azért naponta legalább 3 szor "bejelentkezett" az utóbbi két napba meg alig alig érzem hogy mocorogna.... baj van? vagy van nyugodtabb idöszak? vagy nem értem
2012. okt. 4. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az 18 vagy 19 hetes akart lenni:)

Ilyenkor meg olyan pici, hgyha elfordul picit mashogy, akkor nem erzed:) vagy ha befele rugdos es mocorog, azt sem erzed ilyenkor:)

Nekem is volt ilyen, sot meg 21-22 hetesen is volt ilyen, hogy 1-1 napig nem ereztem, mert valahogy ugy fekudt:) vagy az is lehet? Hgy csak pihisebb napja van:)

Nem hiszem, hogy gond lenne.

De ha nagyon aggodsz, hivd fel a vedonodet, es hallgassatok egyutt egy szivhangot:)

29 hetes kismami

2012. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja igen:D:D:D 19 hetes
2012. okt. 4. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyenkor még nekem sem jelentkezett minden nap és amikor éreztem akkor is csak finoman. Egyetértek az előttem szólóval, hogy ha tényleg nagyon ideges vagy miatta akkor a védőnődnek szólhatsz, hogy megnyugodj. Boldog Babavárást 27hkm:-)
2012. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg az első babát 20hetes körülkezdik el sokan érzeni. Ha már nem az első, vagy esetleg vékonyabb alkat vagy, mint én is, akkor lehet már 16hetes kortól. Ilyenkor még annyira pici, h nem nagyon lehet még érezni.

Én itt néztem,h kb. mikor minek kéne történnie: [link]

De gyereke válogatja!!!!

Viszont, ha nagyon nyugtalan vagy, én is egy vizsgálatot javaslok :)

6hetes baba anyukája

2012. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!