Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány terhességi...

Fiú vagy lány terhességi tesztet hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Hallottam már erről a terhességi tesztről ami megállapítja a baba nemét.Ha fiú akkor kék lesz ha lány akkor rózsaszín.Szeretnék ilyet venni csak nem tudom hol lehet.Segítségeteket köszönöm:))

2012. okt. 2. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
hát én még ilyenről nem hallottam...
2012. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen ha jól tudom, nincs.
2012. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%

Ez most csak valami vicc akar lenni, igaz?


Kérlek mondd hogy csak vicc...

2012. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
EZ EGY HÜLYESÉG! HA LENNE ILYEN, MÁR REKLÁMOZTA VOLNA A TÉVÉ.
2012. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Itt van nézzétek meg:


[link]

2012. okt. 2. 15:53
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Ti nagyon Buták vagytok, tersmészetesen van ilyen teszt, csak meg kell rendelni!!!!!!!!!! Nézzétek meg a videót!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=ztkLBYollCI
2012. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Nézzetek utánna a dolgoknak amit nem tudtok és csak utánna dumáljatok, látszik milyen tájékozatlanok vagytok, és még a szátok is nagy!!!
2012. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

igen én is hallottam róla,de nagyon drága. ennyit szerintem nem ér meg. nem tudom hány hetes vagy,de inkább egy korai 4D-t javasolnék. kb ugyan annyiba kerül. és még maradandó is (képek,dvd)

a 12. héten már sok mindenkinek meg tudják mondani sima uh-val is a baba nemét saccperkábe, egy 4D vel,igaz korai még,de még biztosabb. ráadásul szerintem ez a teszt nagyobb százalékban téved,mint a 4D nagyon korai szakaszban.

2012. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy van csak arra lettem volna kíváncsi hogy hol lehet kapni vagy honnan lehet rendelni ilyet!
2012. okt. 2. 15:59
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Meglehet rendelni, de azt én sem tudom honnan, de talán a neten ir róla valamit!
2012. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!