Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erzes ha nyilik a...

Milyen erzes ha nyilik a mehszaj? Sos

Figyelt kérdés
Normalis hogy egesz nap elesnyilalo fakdalmat erzek a hasambol ami sugarzik a huvelyembe, vagy ha nem ez,akkor a huvelyemszur nagyon? ezen kivul olyan erzesem van, nint amikor (furan hangzik) a tampont nyomom ki. nem nyomok semmit, de montha laza lenne az izom es turemkedne kifele. nemtud jobban elmagyarazni. ez normalis?? 21. hetben vagyok
2012. szept. 30. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni, bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekem is ez van.


32 h km

2012. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon remelem hogy csakideget nyom vagy nemtudom de elegge felek. mindenki hulyeneknez. :(
2012. szept. 30. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 21. héten nyílt ki a méhszájam, de semmit nem éreztem. Nem vagyok orvos, így nem tudom biztosan azt mondani, hogy nem fáj, ha nyílik, de nekem nem fájt, nem éreztem semmit, az tuti. Én felhívnám a dokit azért!
2012. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs dokim :(
2012. szept. 30. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez elvileg amit érzel a súlytól van, az nyomja a szerveinket. Ezért ez az érzés. Nekem amikor nyílt a méhszáj, az elsőnél nem éreztem, a másodiknál mensi szerű görcs és derékfájás volt. Amit érzel most én is érzem 16. Hétben vagyok és azt vettem észre, ha sokat állok, akkor estére a hüvelynél jelentkezik a fájdalom, és be is dagad ott lent teljesen kemény duzzadt. Elég ijesztő! De ha fekszem kicsit elmúlik, próbálj ilyenkor te is kicsit ledőlni, nem hinném, hogy a méhszáj nyílik.
2012. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a méhszáj nyílása szúró,feszítő fájdalommal járt. De ezt úgy képzeld el,hogy olyankor meg kellett állnom,le kellett ülnöm,mert tényleg nagyon kellemetlen volt. Nekem is voltak ilyen nyilalások már régóta,de azok teljesen mások voltak. ha aggódsz,nézésd meg a dokiddal. Különben azt mondják,inkább a keményedésektől és görcsöktől nyílHAT,de ez sem törvényszerű.

40 hkm

2012. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!