Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek elöször a...

Ti mikor éreztétek elöször a babátok mozgását?

Figyelt kérdés
Volt aki már a 14-ik héten érezte?

2012. szept. 27. 13:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elsö baba!
2012. szept. 27. 14:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Első baba, mellső fali lepény, kicsit vastagabb hasfal, 19.héten éreztem először
2012. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én is nagyon várom,ma töltöttem be a 14. hetet! úgy hallottam,hogy 18. héten szokták érezni,pláne első babánál,nálam meg még az is rájön,hogy dagi vagyok... néha érzek valamit,de az inkább csak olyan szurkálás és még az is lehet,hogy inkább kellemetlennek mondanám, szóval sztem az nem az,csak képzelődöm. remélem minél hamarabb lesz valami! :)
2012. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,hogy vajon Őket érzem-e,de már majdnem 1 hete kis remegéseket,rángás-szerű mozdulatokat érzek,általában 2-3 helyen a hasamon belül. Első babák,14 hét 3 nap. Úgy veszem egyébként,mintha tényleg Ők lennének,aztán majd amikor már biztosra tudom,hogy Ők azok,akkor visszakövetkeztetek,hogy most is azt éreztem-e!:D


14+3 hetes,ikres kiksamai

2012. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Úúúúristen! Előző vagyok! Az "aláírás" a végén kismami akart lenni,nem tudom,hogy hogy sikerült így elírnom!:D
2012. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16.héten éreztem először első babámat:)
2012. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!