Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül szegeden egy...

Mennyibe kerül szegeden egy uh beutalo nélkül?

Figyelt kérdés
Van fogadot orvosom de nem bizok benne szeretném ha másis megyugtatna arrol hogy nincs probléma a babával
2008. máj. 16. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha te fizetsz olyan orvost akiben nem bízol meg elég szomorú. Inkább cseréld le. Lehet,hogy akihez körzetileg tartozol az normálisabb és az ingyenes!! Amúgy nem csak szegeden, mindenhol beutalóval van uh. Ha pénzesre mész és sokat akarsz megtudni 4d-sre menj, de azt még korai időben nem ajánlják, de lehet kb.: 10000 ft.
2008. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy ultrahangra csak beutalóval lehet menni.
2008. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a védőnő ad mindenre beutalót. A 12. hetinél még nem volt fogadott orvosom, és ő adott tarkóredőre beutalót.

2008. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Vasas Szent Péterben nagyon jó, sőt, talán az egyik legjobb az uh-s orvos. Nem túl barátságos, de alapos és ingyen van. Ha valami panasszal megjelensz, biztos kivizsgál...
2008. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!