Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végén járó kismamák! Titeket...

Végén járó kismamák! Titeket is idegesít, hogy mindenki arra tippelget, mikor fogtok szülni?

Figyelt kérdés

Már komolyan a hajam égnek áll,hogy az egész család a hasamat nézi,hogy mennyire fent van és ebből még tuti nem lesz baba,mindenki csak mondja a saját tapasztalatát,hogy nála hogy volt,stb... engem már nagyon idegesít,hogy nem fogják fel,hogy mindenki és minden szülés más. Már komolyan azt várom,hogy az orruk alá dörgölhessem a szülés után,hogy látjátok semmi nem jött be abból,amit mondtatok. Anyósom is már a 16.héten eldöntötte,hogy én biztos túl fogom hordani,mert fiú. Nem nevetségesek szerintetek? Hogy mennyire jósolni akar mindenki mindenből?

39 hkm


2012. szept. 19. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Habár még csak 29 hetes múltam, velem már most ezt csinálják.

Míg nem derült ki, hogy kislány, addig a nemét tippelgették, hogy tuti fiú/tuti lány, mert nem hánytam, mert kerek a pocakom, mert ez, meg az....sok-sok idétlen babona.

Sosem kértem az "okos" tanácsokat, mégis rengetegen osztogatják.

2012. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Ismerős!:) Ha vki rám néz, az az első h "hát te nem húzod ki végig!" Igaz h be van dagadva mindenem, meg ereszkedik a hasam is de az még nem jelenti azt h nem fogom tudni végig kihordani.Egyébként ne foglalkozz senkivel!Úgyis akkor jön amikor Ő akar!:) Üdv

36+3hkm

2012. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

:) Ez ilyen... ne is foglalkozz vele. Én hétfőre vagyok kiírva, mindenki mondja már hetek óta, hogy milyen lent van a hasam. Pedig nincs, csak eleve a babám lentre fészkelte be magát emiatt tűnik úgy. Anyukám minden reggel felhív, hogy hogy érzem magam. Persze mondom, hogy teljesen jól, de ettől függetlenül még simán lehet, hogy beszélünk és rá 5 percre elfolyik a magzatvíz... Bárkivel találkozok, az első kérdés, hogy "még egyben vagytok"? "Na, jön a hidegfront hétvégére, ilyenkor sok szülés beindul!" De én nem idegesítem magam rajta, második babám, már egyszer átmentem ezen. Ráadásul az első fiam is 5 nappal túlhordtam. Teljesen jól vagyok, cseppet sem érzem, hogy mostanában szülni fogok, rajtam kívül mindenki más idegesebb (a férjem, anyukám, anyósom...). :D A nagymamám volt aranyos múlt héten. Már 1 hete nem beszéltünk, felhívtam. Az első kérdése: "Azt hittem már meg is szültél...". - Na, de mami, arról azért csak tudtál volna, nem gondolod???? :D

Boldog utolsó napokat és könnyű, gyors szülést kívánok!

2012. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk , természetesen, a 2. gyereknél azt mondták, h előbb fog jönni, már a csomagomat a kiírás előtt 2 hónappal rakjam össze, mert TUTI h előbb fogok szülni, mint a kiírás.... 40+3 naposan szültem...........:D:D

Ne foglalkozz ezekkel a tippelgetésekkel, ők észre sem veszik, h "sok" már neked, te meg feleslegesen hergeled magad :)

2012. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem foglalkozok vele.
2012. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én holnapra vagyok kiirva és nekem is mindent mondtak már 36 héttől!

most meg az esti hidegfronttal fárasztanak idáig a front nekem csak a jóslókat idézte elő.

2012. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy "úúú mekkora hasad van"..."mekkora lesz ez a baba" stb.Pedig csak magamhoz képest nagy a hasam, mert vékony vagyok.Egyébként 98cm a hasam és holnap leszek 32 hetes.Ja és a a becsült súlya és a méretei is átlagosak.
2012. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mi rosszat írtam h így lepontoztak??? :O
2012. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyok egyedül. Én is próbálom nem meghallani ezeket,de már szinte naponta hivogatnak,hogy mi a helyzet,meg ecsetelik az "azt mondják,hogy akkor jön,ha leszállt a has,ha megnőtt a körme,ha ez,ha az..." és már hű,ölni tudnék... :)

Utolsó,nem tudom ki pontozott le,azt meg főleg nem,hogy miért,én nem pontozok. De a múltkor volt egy kérdés,ahol név ötleteket kellett adni,ott engem is lepontoztak,aztán hogy miért,azt szerintem ők sem tudják. Ne foglalkozz velük.

2012. szept. 19. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:

En is 39 hetes vagyok :)

Nekem vasarnap 3-an mondtak,hogy mar lent van a hasam es 2-en,hogy meg nagyon fent :)))

Gondolhatod azt se tudtam,hogy sirjak vagy nevessek.

Ami a legrosszabb,hogy mindenki azon szornyulkodik,hogy mekkora hasam van es biztos oriasi babat fogok szulni.

2012. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!