Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Strummer János (győr) itt...

Dr Strummer János (győr) itt tartja a magánrendelését?

Figyelt kérdés

Rendelő:

Szent György Egészségcentrum

9024 Győr, Bem tér 14/b.


köszönöm!


2012. szept. 17. 14:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:

szia!


hát elég rossz elmény volt a műtét..de amúgy mindenki rendes volt, szóval maga az h egy rozoga hordágyon betolnak a műtőbe, felfekszel az asztalra, ki vagy tárulkozva ott és rengeteg ember ál körülbe....voltak bent vagy 6-an 7-en....

a műtétből persze semmit nem érzékelsz, utána már jó csak a várakozás meg közvetlenűl a műtét előtt elég rossz....


szerencsére túl vagyok rajta :S remélem soha többet nem lesz ilyen műtétem :S


a dokihoz szombaton megyek kontrollra...már meg is jött a műtét óta...



és Ti hogy vagytok ? mekkora már a baba ?

mikor mész legközelebb??


puszi

2012. nov. 6. 13:50
 62/70 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök, hogy túl vagy rajta. :) Elhiszem, hogy nem volt kellemes az egész. :( Biztosa nem lesz többé ilyen. Egyébként tervezitek, hogy újra teherbe esel? Picúrkánk nődögél, és eszméletlenül boldogok vagyunk. :)Ma vagyok 11 hetes és 1 napos! :) Nemsokára elhagyom az első trimesztert! :) Jövő héten megyek. És te, voltál már?
2012. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:

Szia!


hogy vagytok ?

mekkora már a baba ?

12. heti genetikai vizsgálaton túl vagytok ?

2012. nov. 28. 11:23
 64/70 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm nagyon jól. Ma vagyok éppen 13 hetes. :) Igen, voltunk már Uh-on, mindent rendben találtak. :)A BPD 19mm volt. :) Te, hogy vagy?
2012. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:

Na az nagyon jó hír :))


én nem rég teszteltem pozit, remélem most majd minden oké lesz ...

majd kari előtt elmegyek dokihoz, akkor lesztek 6 hetes....ha lesz szívhang az lesz a kariajcsim :)

2012. nov. 28. 17:26
 66/70 anonim ***** válasza:
Aztaaa...nagyon gratulálok neked! :) Szuper, hogy ilyen hamar sikerült megint teherbe esned! :) Szurkolok majd neked, hogy minden rendben legyen.
2012. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:

köszi nagyon aranyos vagy :)


egyszer össze futhatnánk majd akár a dokinál vagy csak úgy ha van kedved :)

2012. nov. 28. 19:16
 68/70 anonim ***** válasza:
Szia! :) Összefuthatunk valamikor, persze.
2012. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:

szia!!


hogy vagytok azóta ??


POCAK mekkora már ?

2013. jan. 8. 17:05
 70/70 anonim válasza:
A vírushelyzet miatt nem lehet kisérővel menni a doktor úrhoz. Vajon ez változott, ha van védettségi igazolványa a kísérőnek?
2021. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!