Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nadrág átalakítása kismamanadr...

Nadrág átalakítása kismamanadrággá?

Figyelt kérdés
Valahol mintha halottam volna ,hogy nem vesznek kismamanadrágot,hanem a régi farmereket is meg lehet csinálni valahogy belső gumírozással,úgy hogy a gombokat nem kell összegombolni,mert értelemszerűen nem is menne azután vissza lehet alakítani, csinált ilyet valaki,vagy hallott róla valamit? Esetleg link róla,hogy hogy is néz ki az ilyen?
2012. szept. 17. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket aranyos vagy,de én valami olyat keresnék,amit utána megint hordani tudok,sajnálnám szétvágni a nadrágjaimat,azok is kerültek annyiba min most egy kismamanadrág (10.000.-) :( olyan drágák azt hittem elájulok,17 hetes vagyok nem jönnek rám a régiek csak bemelegítő!
2012. szept. 17. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes átalakítani, vegyél használtan.

Meg azért a csípőd, combod stb. is fog szélesedni, kizárt, hogy rád menjen majd a farmer. és a hasad alján, ahol a gomboknak az alja van is biztos hogy nyomná terhespocak alját.

2012. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bemész bizományiba, turkálóba, és ott veszel töredék áron kismamaruhát. Szerintem amit már kétszer kétszabdaltak, abból nem lesz többet normális nadrág.
2012. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az előző gyerekekkel is csak 5 kg-okat híztam,nem vagyok valami nagy termetű,régen volt egy amit kölcsönkaptam,de már nem tudom elkérni,34 méret volt xs-es és hiába keresek olyan nehéz ilyen kicsit és divatosat kapni használtan.
2012. szept. 17. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig csak szimplán kigombolva hordtam a nadrágjaim hosszú felsővel vagy bandázzsal (alias derékmelegítő). Plusz volt, hogy megtoldottam a cipzár és a gombom között befőttesgumival :)

Azért legalább egy rendes (olcsóbb vagy örökre szétvágott) kismama-farmerbe megéri beruházni, szülés után is jól jöhet, pláne ha császár lesz esetleg.

2012. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen ezen a bandázson én is gondolkodtam,de nem látszik alatta,hogy a nadrág nincs begombolva,meg a zippzár sincs felhúzva? Mivel szűk és ráfeszül?
2012. szept. 17. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Vaterán nézted már? Én kerestem ott múltkor és találtam egy csomó kis méretű divatos gatyát. Én bajban vagyok mert magas vagyok és erős és a vaterán nem tudok venni magamnak mert az összes nagyméretű nacinak rövid a szára, de te tutti találsz ott szerintem.
2012. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én normál állapotban 40-es gatyákat hordtam, bementem a turikba, vettem pár darab 42-es farmert, darabját kb 500-1000 Ft-ért.

Otthon szépen lefejtettem a derékrészt (amúgy az volt a lényeg a vásárlásnál, hogy a dereka bő legyen). Vettem pamut passzé anyagot (ez is olcsó), színben a nadrág színéhez passzolót, és 20 cm hosszban Elől kicsit magasabban, rávarrtam a derékrész helyére. Tökéletes kismama nadrágokat csináltam potom pénzért, majd szülés után mind eladtam a vaterán 3-4 ezerért darabját.

Az a röhej, hogy hordtam őket fél évig legalább és még kerestem is rajtuk:))

2012. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!